Nasza Oferta

Nasz obiekt  może zaproponować 45 miejsc noclegowych. Oferujemy państwu pokoje, apartamenty oraz wolno stojące domki.

Cena od 50 do 70 zł za osobę.

Dla miłośników wakacji pod namiotem przygotowaliśmy miejsca na naszym polu biwakowym oddalonym o ok. 400 m od siedliska.


Pokoje

W budynku głównym znajdują się  pokoje 2 i 4 osobowe oraz apartamenty 3 i 5 osobowe. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, Internet.  Widok z okien rozpościera się na sąsiadujące jezioro, okoliczne lasy  i łąki. Do dyspozycji gości jest kuchnia oraz świetlica w której znajduje się  stół bilardowy.

pokoje


apartamenty

Domki


Domek 7 osobowy - Na piętrze mieszczą się 3 pokoje sypialne 2 osobowe. Na parterze: kuchnia z aneksem,  salon z kominkiem i telewizorem, łazienka, pokój sypialny oraz zadaszony taras.


Domek (bliźniak 2 x 4 osoby) – Do wynajęcia  dwie czteroosobowe połówki domku z oddzielnym wejściem Na piętrze mieszczą się pokoje sypialne wyposażone  w 2 i 1 osobowe łóżka. Na parterze: kuchnia z aneksem,  salon z kominkiem i telewizorem, łazienka oraz zadaszony taras.

Parterowy domek (bungalow) -  w którym można wynająć oddzielnie  pokoje 4, 3 i 2 osobowe. Każdy z pokoi wyposażony jest w  kuchnie z aneksem, telewizor, łazienkę  z prysznicem, zadaszony taras.  

Pole biwakowe

W niedalekim  sąsiedztwie (400 m) gospodarstwa znajduje się nasze pole namiotowe.  Usytuowane na wzgórzu w lesie sosnowym bezpośrednio nad jeziorem Narckim (Świętajno). Jest to miejsce dla osób ceniących  ciszę i spokój, omijających zatłoczone campingi.

Losowa galeria
Copyright by www.ukulasa.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.